Напредно систем за нега Про 7 Полн со Keygen 2014

4
коментари
бесплатно симнување

Уживајте во Молња Брз компјутер забрзување со само еден клик! Напредно SystemCare УЈП 6 обезбедува автоматизиран и се-во-еден сервис Pc грижа со Malware Отстранување, Заштита на приватноста, Перформанси подесување, и систем за чистење способности. Таа, исто така создава чувствувате и побезбедна интернет искуство со најновите сурфање заштита и интернет Зголемете технологија, ќе се обезбеди најдобрите онлајн безбедноста и максимални перформанси компјутер.

Напреден систем за нега на 7 Про Free Download 2014

Што е ново во Напредно SystemCare УЈП 7
Brand New User Interface
Новиот еден клик решение обезбедува максимална удобност да се спроведе сеопфатна PC-Грижа со само еден клик на копче.

Нов заштита на сурфање на интернет
Создава побезбедна интернет околина со откривање Ризик веб-страниците и другите е-закани дека може да наштети на вашиот компјутер.

Нови Интернет Зголемете технологија
Обезбедува Мазна онлајн искуство со забрзување на интернет Симнување, Сурфање на интернет, Онлајн видео и Игри на среќа до 300% Побрзо.

Нова генерација на диск настанувањето на мотор
Прави диск скенирање и оптимизација многу побрзо со Интелигентно Организирање диск податоци за максимална ефикасност…

Клучни придобивки


Обезбедува Ultimate решение за ефикасноста Топ PC
Целосно оптимизација на вашиот Windows за врвен перформанси и врвен интернет брзина од страна на ослободување на вградениот во моќта на вашиот систем. Напредно SystemCare УЈП 7 нуди регистар за чистење, систем мелодија-up, приватноста замав, ѓубре фајлови чистење, диск defragmentation, и повеќе функции во еден пакет, да се направи вашиот компјутер работи како нов.

Детектира повеќе скриени проблеми на компјутер за безбедност и ефикасност
Автоматски ги детектира и анализи Windows безбедност. Скенирањата и ги отстранува spyware, adware и киднаперите со нашите up-to-date базата на податоци. Нов веб сурфање заштита создава побезбедна интернет околина со откривање на ризични веб-сајтови и други е-закани дека може да наштети на вашиот компјутер.

Еден клик да се има целосен опсег на PC-Care Service
Сосема нов кориснички интерфејс дизајниран за полесно и поедноставно користење. Нов еден клик решение обезбедува максимална удобност да се спроведе сеопфатна компјутер заштита со само еден клик на копче.

Во реално време за оптимизација со ActiveBoost Функција
ActiveBoost, технологија што активно работи во позадина, управува со системските ресурси во реално време, континуирано детектира неактивен ресурси и оптимизира процесорот / RAM меморија употреба.

Над 20 посветен Паметни алатки за секојдневна компјутер Одржување
Напредно SystemCare УЈП 6 интегрира најновите IObit Лента со алатки за секојдневно одржување на компјутери и напредни потреби. 26 посветен паметни алатки се вклучени за чистење на системот, оптимизирање и поправка, и подобрување на безбедноста, обезбедување на вас сите-во-едно решение за целосно да го контролира вашиот систем.

Попаметни Скенирање и Оптимизирање Технологијата за поефикасно одржување
Вие сега имате паметен Скенирајте дека може да го скенира вашиот компјутер автоматски во позадина и да се забрза вашиот компјутер на врвот перформанси.

Следење на перформансите Ти дава мир на умот
Нова технологија за следење на ефикасноста ве тера да остануваат уверени со вашиот компјутер, од вас презентирање на табла да се ажурира вашиот перформансите на системот во реално време. Таа, исто така обезбедува опција за брз почеток да го поправи вашиот проблем побрзо.

Турбо за подобро работење и Gaming Искуство
Турбо, технологија која завршува непотребни сервиси и апликации, Ви обезбедува поефикасно работење и врвен игри искуство. In addition, можете да се прилагодите на конфигурацијата на различни начини во зависност од потребите.

Следната генерација на регистар Длабоко Чиста и Оптимизатор
Безбедно да се чисти регистар ѓубре, compacts регистар bloats и defragments целиот регистар за максимална ефикасност. Наоди и поправки повеќе скриени регистар грешки кои други Нови софтвер Мис откривање.

Моќен Хард диск Defragmentation

Брз, супер моќен и ефективен функција диск defrag да настанувањето на хард дискови – до 10 пати побрзо од другите алатки дефрагментација на пазарот.

Автоматски се работи во позадина

Напредно SystemCare УЈП 7 работи континуирано, автоматски и тивко во позадина на вашиот компјутер. Можете да го поставите на програмата на редовна распоред или само нека се стартува автоматски кога вашиот компјутер е неактивен.

Видео Преглед

.

Инсталирајте ги инструкциите:

1. Преземете и инсталирате Напреден систем за нега на Про 7
2. Кликнете на Воpgrade
3. Отворен Клучни Генератор и generate вашиот keи
4. Insert the Key below into software
5. Enjoy using full version 🙂

Превземи Инструкции:

Ние испратите програма и Клучни Генератор to (спонзор на серверот) да биде long as possible online and достапна за преземање..

 

 

бесплатно симнување

 

 

4 comments to Напредно систем за нега Про 7 Полн со Keygen 2014

 • Преземи  says:

  Thanks for full version.. i love this program 🙂

 • Mikkkke8  says:

  Thanks

 • best  says:

  голем,thanks

 • T8  says:

  Thanks for full version 😉

Leave a reply

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>