Напредно војна Превземи (Не Torrent)

0
коментари

Бесплатно симнување Call of Duty Advanced Warfare game.. We present to you the new and updated Call of Duty Advanced Warfare full cracked game..Ние сме горди да се даде, на сите наши фанови, for FREE, нова, 100% working Call of Duty Advanced Warfare Full PC, XBOX и PS Game..We тестираат оваа игра, пред да го направи тоа јавноста, и сето тоа може да се каже е "Земи го сега"..

Confused looking for Call of Duty Advanced Warfare No Survey, Без лозинка, Не Torrent на интернет. Не грижете се getproductcode ќе обезбеди Call of Duty Advanced Warfare Download Cracked Game to download for free..I am personally enjoying the game just like premium gamers minus the expenses. Играта може да се симне од линкот подолу.

Ние сите знаеме дека цената на поголемиот дел од игри во денешно време не се прифатливи од страна на сите. Тие не се многу highand понекогаш дури и достапни за вашата земја.. Користење на нашата преземете менаџер, you can easily download and install your OWN Call of Duty Advanced Warfare Full Cracked Game and start playing TODAY, Не е важно која земја сте from..We се исклучително среќни што можеме да го споделам со вас. We worked on this Call of Duty Advanced Warfare Game and Crack truly hard, па за возврат ние очекуваме да ја цениме нашата работа..

Превземи Инструкции:

1) Click on the Download button to download the Call of Duty Advanced Warfare installer
2) Кога ќе заврши преземањето, отворете ја преземената датотека со двојно кликање.
3) Install the Call of Duty Advanced Warfare download manager
4) Вашата игра ќе почне преземање и инсталирање
5) Ја играат играта

 

бесплатно симнување

 

Also download our key generator for Call of Duty Advanced Warfare and play this game online (мултиплеер) за слободни.. Call of Duty Advanced Warfare Keygen

About Call of Duty Advanced Warfare Video Game

Call of Duty: Advanced Warfare is a military science fiction war thriller first-person shooter video game published by Activision. Sledgehammer Games developed the Microsoft Windows, PlayStation 4 and Xbox One versions of the game, while High Moon Studios developed the versions released on PlayStation 3 and Xbox 360, and Raven Software developed the game’s multiplayer and the Exo-Zombies mode.

[Best_Wordpress_Gallery id =”33″ gal_title =”Advanced Warfare”]

Advanced Warfare, like the other Call of Duty titles, is presented in a first-person shooter perspective. The game features several significant changes; unlike other installments, Advanced Warfare does not use a traditional heads-up display (HUD); instead, all information is relayed to the player via holographic projections from the weapon equipped..

Advanced Warfare Gameplay (Видео)

Advanced Warfare introduces weapon variants, which contain various different stats compared to the base weapons. This allows the game to contain over 350 оружје, both variants and base versions.Supply drops allow players to earn new gears through playing the game. The content of each supply drop is randomized, and can range from weapon variants to player customization items, as well as bonus experience points (XPs) време.

Системски побарувања

OS: Прозорци 7 64-малку / Прозорци 8 64-малку / Прозорци 8.1 64-малку
Процесор: Intel CoreTM i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 @ 2.80 GHz или подобро
Меморија: 6 GB RAM меморија
Графика: NVIDIA GeForce GTS 450 @ 1GB / ATI Radeon HD 5870 @ 1GB or better
DirectX: Верзија 11
Мрежа: Широкопојасен интернет конекција
Хард диск: 55 GB на располагање простор
Звучна картичка: DirectX-compatible

Leave a reply

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>