ARK: Преживување Еволуирале Download Full PC Game (Разбиена)

1
comment
преземете ARK: Опстанок Еволуирале целосна компјутерска игра бесплатно

Бесплатно симнување ARK: Опстанок на времето целосна компјутер, Xbox и PlayStation испукани игра.. Ви го претставуваме новиот и надграден АРК: Преживување Еволуирале преземете менаџер (директна инсталација)..Ние сме горди да се даде, на сите наши фанови, for FREE, нов и 100% работна АРК: Преживување Еволуирале Игра + Crack..We тестираат оваа игра, пред да го направи тоа јавноста, и сето она што може да се каже е 'Download Now "..

Збунети сте во потрага по ARK: Преживување Еволуирале целосната игра Ниту еден преглед, Без лозинка, Не Torrent на интернет. Не грижете се, испукани сајт ќе обезбеди АРК: Преживување Еволуирале слободен Download..I сум лично уживање во играта, исто како премија гејмери ​​минус трошоци.. Играта може да се симне од линкот подолу.

Ние сите знаеме дека цената на повеќето игри денешно време не се достапни за секого. Тие се многу скапи и понекогаш дури и не се достапни за вашата земја.. Користење на нашата игра преземете менаџер, можете лесно може да го симнете и инсталирате ARK: Преживување Еволуирале Комплетна Cracked Игра и започнете ја репродукцијата ДЕНЕС, Не е важно во која земја се наоѓате од..

Ние сме многу среќни што можеме да го споделам ова со вас. Работевме на овој АРК: Преживување Еволуирале Игра и крек навистина тешко, па за возврат ние очекуваме да ја цениме нашата работа..

Како да преземам:

1) Кликнете на копчето Преземи за да ја преземете во ковчегот: Преживување Еволуирале инсталерот
2) Кога ќе заврши преземањето, отворете ја преземената датотека со двојно кликање.
3) Инсталирајте ковчегот: Преживување Еволуирале преземете менаџер
4) Вашата игра ќе почне преземање и инсталирање
5) Ја играат играта

 

бесплатно симнување

 

 

Исто така, проверете најновите генератор клучните ЦД за АРК: Преживување еволуирале и се игра оваа игра онлајн (мултиплеер) за слободни.. ARK: Опстанок на времето Keygen

ARK: Преживување Еволуирале преземете менаџер е еден од неколкуте работни алатки таму и зошто да се купи играта, кога можете да ги добијат бесплатно и 100 % working. Works on all platforms .. Игра преземете менаџер е успешен.

Ние гарантираме дека ќе бидете задоволни со it..Works совршено и е тестиран на повеќе од десет илјади различни компјутери! Инсталирате играта, без да потрошите ниту еден денар за it..Our игра инсталирате менаџер доби тони на симнувања за кратко време!

За АРК: Преживување Еволуирале Видео игра

Како маж или жена заглавувам голи, замрзнување & гладуваат на мистериозен остров, мора да се ловат, жетвата, занает предмети, расте култури, & градат засолништа за да преживеат. Користи вештина и лукав да се убие или скроти & вози на диносаурусите & исконско суштества роаминг земјата, & здружи со стотици играчи или да игра на локално ниво!

Video Gameplay

 

Диносауруси и суштества – over 30 на почеток почетокот пристап и 70+ планирани за финална верзија — може да се скроти со користење предизвик capture-&-афинитет процес, вклучуваат ослабување на дивите суштество да чукнам тоа несвесно, а потоа го дои назад кон здравјето со соодветна храна. Откако скроти, можете да извршувате команди на вашето домашно милениче, кои таа може да продолжи и во зависност од тоа колку добро ќе го скроти и го обучени.

ARK gameplay screenshot

Мора да јадат и да пијат за да преживеат, со различни видови на растенија & месо имаат различни хранливи својства, вклучувајќи ги и човечките месо. Обезбедување на снабдувањето со свежа вода во вашиот дом и инвентар е итна concern.Create племе и додадете вашите пријатели да го, и сите ваши домашни миленици може да се под команда на сојузничките и на секого од вашиот племе.

Системски побарувања:

OS: 64-Битен Windows 7 Service Pack 1, или Windows 8
Процесор: 2 GHz dual-core 64-битен процесор
Меморија: 4000 MB RAM меморија
Графика: DirectX10 Компатибилен GPU со 1 GB RAM меморија Видео
DirectX: Верзија 10
Хард диск: 20000 MB достапен простор

 

One comment to ARK: Преживување Еволуирале Download Full PC Game (Разбиена)

  • anony mous  says:

    Ви благодариме за оваа алатка, страшни работи 😉

Leave a reply

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>