Cookie согласност скрипта

Атентатори верата Синдикатот е следниот натпревар (ВЕСТИ)

0
коментари
Assassin's Creed next game

Ubisoft, секако, ќе се открива нивниот нов убиец на верата видео игра следната недела. Оваа игра нема да оди на убиец е име на верата Триумф како што беше првично expected.The првата маркетинг производи за видео игри, протекоа Полигон, изложи дека следниот убиец на верата за видео игри се всушност нарекува синдикејт убиец на верата. Во извештајот објавен денеска Kotaku вели истиот.

Иако името на играта е променило, поставување и период нема да има. Производите добиле од полигон државата дека ќе “носат милиони играчи на импресивен рекреација на Лондон за време на индустриската револуција, каде што сигурно ќе се најдат себеси нурнати во светот на видео игра, тие ќе треба да се види да се верува.”.

Најновите истекување, исто така, го открива идентитетот на сосема нов херој. Убиец на верата Синдикатот ќе стави играчи во функција на лондонскиот убиец Јаков Фреј. Тој е веројатно сопственикот на силно вооружени раце Ubisoft прикажани во кратки закачка видео за видео игри.

Иако извештајот полигон не ја дели други информации за Фреј, тие дискутираат дека реплицираат на својот шилинг ѓердан сигурно ќе биде GameStop пред-нарачка награда – што мислам дека значи нивниот извор работи во GameStop. Очекувајте Ubisoft да почнат да нудат пред-нарачки веднаш по тие откриваат верата синдикејт убиец е.

Прелиминарниот извештај за убиец на верата Победа од декември изјави дека гејмерите ќе има сосема нов бори кука на располагање. Овој уред сигурно ќе го направи тоа многу полесно за нив да патуваат во текот на градот и, исто така ненадејно се спушта врз пленот. Во извештајот, исто така спомна гејмерите може да вози на врвот на возови или вагони. Во некои случаи, тие дури и ќе се борат противници на врвот на овие возила.

Видео

 

Убиец на верата Синдикатот ќе биде првиот видео игра во основното серија главно основана од страна на Ubisoft Квебек, наместо на Ubisoft Montreal. Уште првиот извештај за Синдикатот изјави дека играта доаѓа само до PS4, Xbox Еден и компјутер. Тоа е јасно дали Ubisoft се подготвува да лансира различни Климатик видео игра на последната генерација на конзоли оваа есен, како што тоа го правеа во 2013.

Ubisoft официјално ќе открие верата синдикејт убиец е во вторник, 12 Мај во 9 часот PDT. Јас сум полу-очекувајќи уште една истекување секако ќе биде потребно гром Ubisoft е. Нешто слично се случи неколку недели наназад со повик на Целна: Црна Ops 3. На ден пред првиот приколка појавил, неколку страници на информации за играње на видео игри и еден играч протекоа.

Во случај на верата убиец е, истекувања се поени за курсот. Единство убиец на верата и Нечесните двајцата беа outed од Kotaku пред Ubisoft можеше да ги открие. Уште првиот приколка непријателските беше протекоа, too. Убиец на верата 4 беше откриена од страна Reddit eavesdroppers пред главниот изјава.

 

 

Leave a reply

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>