Call of Duty: Црна Ops 3 Колектори издание распродадени

Црна Ops 3 Collector's Edition Sold Out

Издание на колекционерот за Call of Duty: Црна Ops 3 понуди од. Тоа е распродадена многу брзо, бидејќи поединци навистина, навистина го сакав работните мини-фрижидер, кој доаѓа со издание на колекционерот. И да, таму е навистина работат мини-фрижидер, што вклучува.

Гејмспот е известување дека GameStop, меѓу другите трговците на мало, е всушност сосема понудени од издание на колекционерот за Call of Duty: Црна Ops 3. Во пораката до излезот на видео игри, GameStop наведени …

Поради исклучително високата побарувачка, GameStop е задоволен своите распределба и не планира да има повеќе во иднина, Фановите се уште може да preorder на GameStop ексклузивни стврднат издание.

Yes, играчи се качив на можност да се добие $200 пакет од сите добивање вклучени трговци. Како Гејмспот белешки, сите поголеми продавачи продажба на пакет, всушност, нудат од.

Се заглавени на стврднат издание укажува на тоа дека секое лице кое посакуваната “Juggernog” верзија која покажа мини-фрижидер и други добрите се добро надвор од среќа. Природно, не бидете изненадени ако ова издание на колекционерот на крајот го наоѓа својот пат кон eBay, каде што, најверојатно, да се задржи се движи и тресење меѓу јадрото соседството бројни висока цена.

The “Juggernog” Издание на Call of Duty колекционерот: Црна Ops 3 има Juggernog мини-фрижидер што навистина се работи, на киборгот прилагодување пакет, на Црнците Ops 3 персонализација пакет, и weaponized 115 персонализација– 3 кожата пакети за оружје, кои вклучуваат различни варијации на кожата– челична книга, помине сезоната, пакет на ограничено издание уметност картички изложен Call of Duty идеја уметност, мапа зомби корист за Call of Duty зомби, дигитален преземете за саундтракот на играта и некои вирвам-а-Кола coasters. На coasters се совршени за шишиња пиво продолжуваш да се чуваат во Juggernog мини-фрижидер.

Црна Ops 3 Игра

 

Сигурен сум дека многу луѓе се прашуваат повеќето од суштинско значење нешто во врска со $200 Издание на колекционерот и зошто тоа е толку популарна: бројот на лименки пиво може да се одржи? Па, може да се одржи 12 12конзерви мл.

Јас не верувам дека Call of Duty: Црна Ops 3 Издание на колекционерот ќе биде толку популарен како што е, но очигледно поединци Постови да се качат на ограничено снабдување, откако таа беше најавено. Јас не би се очекува за ова да биде популарна како Последици 4 Издание на колекционерот, кои се содржани во природна големина, вистинска работна варијација на gadget Pip-Boy, Сепак играчи всушност како мини-фрижидери и coasters.

Call of Duty: Црна Ops 3 покажа футуристички поставување каде што за прв пат во серија околу четири играчи ќе бидат во можност да работат заедно за соработка во режим на видео играта кампања. Не знам како и што се случува да се врзуваат заедно со вообичаените хит приказни кои видео игра е познат за информирање сепак мултиплеер додава еден нов аспект на игра за титулата. Бренд нови способности од различни категории имаат, исто така, се вклучени, давање на играчи на различни начини да се справи со и да преземат мисии непријатели подалеку од едноставно со цел одредување на железо-место и стискање на чкрапалото.

А “Juggernog” издание на Call of Duty: Црна Ops 3 се сите понудени од, видео игра се уште треба да се појави на 6-ти ноември за Xbox 360, PS3, Xbox Еден, PS4 и компјутер.

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

Пин Тоа на Pinterest

Акциите