Counter Strike Глобал Навредливи Hack & Aimbot

10
коментари
игра бесплатно претвора во рогоносец

Counter-strike: Глобалната офанзива (кратенка како CS:GO) е онлајн во прво лице стрелач развиен од страна на вентил Corporation и Скриени Пат Забава, кој исто така одржува Counter-strike: Извор по нејзиното ослободување. Тоа е четвртиот натпревар во Counter-strike франшиза, со исклучок на нео и Online.Like на претходните игри во серија, Глобална офанзива е објективен-базирани мултиплеер прво лице стрелач. Секој играч се приклучи или терористички или противтерористички тим и се обидува да ја заврши цели или елиминирање на непријателот тим. Играта работи во краток круга дека крајот кога сите играчи на една страна се мртви или цел тим е завршен. За повеќето начини на игра, Откако некој играч умира, тие мора да почека додека круг завршува на respawn.

Counter Strike Глобал Навредливи Wallhack и aimbot

Преселба и снимање, исто така, се разликува значително од многу други во прво лице стрелците. Пукање додека се движат драматично се намалува точност, освен ако имате потреба при користење на се-Cracked CSS хакове или без еден удар со секира држење на копчето на глувчето надолу за постојано пука генерално ќе се произведуваат тешка одвратна. Одвратна може да биде тешко за почеток на играчите да се компензира, бидејќи Латитуда мрежа на играчот не одговара каде куршумите всушност хит за време на континуиран пожар, па почнуваат играчи можат да се стремат премногу висока за време на автоматското пожар. Износот на штетата нанесена од куршум варира драстично во зависност од дел од телото на куршуми хитови, со посебен акцент на снимање на непријателот во главата, што е речиси секогаш смртоносна…

Screenshot

undetected counter strike cheats hacks

 

Нашата водечка индустрија aimbot ви нуди најнапредните особини моментално достапни на пазарот. Тоа е специјално дизајниран така што може да одговараат на секој вид на играч; дали ви се допаѓа да се игра legit стил, или да се лути некои HvH сервери — имате целосна контрола над секоја команда.

Legit aimbot систем

 • Авто Цел - Автоматски стремат кон целта, вклучува потомство заштита поддршка.
 • Хуманизира - Автоматско додавање на мали варијации во aimbot да личи на човечки плеер.
 • ЦРС - Прилагодете целосно за одвратна да се постигне совршен спреј падови.
 • Про Ширење - Не-тресење nospread за legit плеери /
 • Поле на видливоста на прилагодување - Дозволете ограничен агол за aimbot да се стремите.
 • Цел Позиција - Целта на вратот, градите, body, глава, или најдобар.
 • Цел Клучни - Наведете aimbot вклучите клучни.
 • Цел Брзина - Одредете брзината на aimbot за човекови стил.
 • Цел губеа - aimbot одложувања од цел да наведете.

Бес aimbot систем

 • Авто Цел - Автоматски стремат кон целта, вклучува потомство заштита поддршка.
 • Авто пука - Автоматски пожар во непријатели играчи.
 • Совршена прецизност - целосно ги отстранува одвратна и да се шири за да се постигне совршена прецизност.(Не тресете Ширење)
 • Авто ѕид - Пожари низ проодна ѕидови
 • Тивок Цел - дава само на играчот невидлива aimbot изглед
 • Брзина hack - ја зголемува брзината на играч
 • Брзина клуч - Наведете брзина hack вклучите клучни.
 • HVH режим - Овозможува совршени параметри како што се анти-цел, анти-анти-цел, и предвидување.
 • XYZ Корекции - фино нагодување aimbot цел позиции
 • Хит Скенирајте - aimbot има за цел делумно видливоста на hitbox
 • Предвидување на следниот удар - Специјална предвидување за да се подобри брзината на aimbot

Активирањето Бот систем

 • Активни - Овозможува совршен нема ширење triggerbot.
 • Активирањето Цел - Игран дека се меша aimbot и triggerbot да се создаде посебна магнет дека пожарите
 • Активирањето Цел Брзина - Одредете брзината на активирањето цел
 • Активирањето на ѕид - Овозможува triggerbot да пука низ ѕидови
 • Еден застрелан - Само се активира кога може да се направи headshot.
 • Забрзано Брзина - Одредете triggerbot рафал
 • Активирањето Клучни - Активирајте triggerbot само кога клучот е притиснат.
 • Overburst - Симулира хуманизирано прскање по притискање на целта за зголемување на емотивен

ESP системот

 • Активни - Автоматско активирање на ESP.
 • Име - Цртајте име на целта.
 • Кутии - Цртајте 2D или 3D кутии на цел.
 • Далечина - Цртајте растојание на целта.
 • Оружје - Цртајте оружје на целта
 • Гранати - Нацртајте ESP на гранати.
 • Терен - Цртајте ESP на предмети на теренот.
 • Крстови - Нацртај крстови на целните
 • Бомба - Цртајте ESP на бомба
 • Здравје - подготви здравје со решетки или броеви
 • Звук - изготвува зборови или квадрати кога играч го прави бучава
 • Тим - Одредете дали да се прикаже ESP за тим,сите,или непријатели
 • Радар - Цртајте 2D радар
 • Crosshair - Цртајте различни видови на crosshairs
 • Барел hack - Нацртај линија покажува кои се соочува начин целни
 • Сонар ESP - Само подготви ESP кога игра се Шум
 • Слушните помагала - Зголемете ја јачината на звукот во сајтот

Визуелен систем

 • Шпион камера - Покажи алтернативната локација за назад огледало на сите времиња.
 • Беспилотно летало камера - Прикажува камера може да се контролира со помош на глувчето и се движите низ мапата
 • Спајк - Леј вашата камера никаде на мапа
 • Chams - Цртајте разнобојни текстури на целта за видливост
 • Виножито Chams - Сите бои на виножитото!
 • Asus Ѕидови - Направете ѕидови транспарентни
 • XQZ Wallhack - Видете непријатели низ ѕидови
 • Жица модели - имаат непријатели се појави што ги жици
 • Без раце - укинување на раце
 • Не Небо - Отстранете Скај
 • Шарена ѕидови - Направете ѕидови повеќе бои, па дури и диско
 • Wireframe - Вклучување и исклучување на целата карта во жици

Разно

 • Авто пиштол - Прави пиштоли оган како да се автоматика.
 • Анти клоца - Спам статус да се направи тоа потешко да се ослободат.
 • Име крадец - Автоматски украде играч имиња за да се спречи клоци и забрани.
 • Bunny хоп - Автоматски Скокни постојано.
 • Клучни паника - Оневозможи пробие со притискање на едно копче.

Конфигурација

 • Во играта менито - Прилагодување на вредности во играта со глувчето управувано мени.
 • Во-Игра сценарио едитор - овозможува да го уредите configs без да се минимизира играта и отворање на текстуални датотеки.
 • Виртуелна Клучни Биндер - Доделување на било кое копче за вршење пробие функции.
 • Конфигурација на системот - Зачувување и профили на оптоварување повеќе профили и брзо configs.
 • Оружје configs - Доделете различни configs на сите оружје во играта
 • Упатства - Детални упатства за конфигурирање hack за било кој стил на игра.

Поддржано против Хитрини

 • VAC2
 • VAC3

Поддржани оперативни системи

 • Прозорци 2000
 • Windows XP
 • Windows Vista, (32малку + 64малку)
 • Прозорци 7 (32малку + 64малку)
 • Прозорци 8 (32малку + 64малку)

Видео Почетен курс

[hdwplayer id=28]

 

Како што можете да видите во видеото е доста лесно да се убие некој со нашите пробие. Сите кои што треба да направите за да добиете некои “Вештина” е да се симнете пробие алатка "Counter Strike Глобал Навредливи пробие" и да ја стартувате it.Hack-измамник се достапни за сите платформи: Компјутер Windows , Xbox360, Xbox ЕДЕН, PlayStation 4 and PlayStation 3 …

Превземи Инструкции:

Ние Подигни датотека "Counter Strike Глобал Навредливи-Hack алатката"Да (спонзор на серверот) да биде long as possible online and достапна за преземање..

 

бесплатно симнување

 

 

10 comments to Counter Strike Глобал Навредливи Hack & Aimbot

 • Тракер  says:

  Велики,thanks

 • Hay5  says:

  Ова пробие работи добро

  😀

 • playerrrr  says:

  great aimbot 😉

 • Yess Бро  says:

  The best cheat on all internet 😀

 • Хакер  says:

  Great hack cheat 😉

 • Kaysous  says:

  Ви благодарам 🙂

 • За неа  says:

  Најдобар пробие, неоткриени, тестирани . Велики , благодарение 🙂

 • halos  says:

  работи одлично, благодарение

 • darksinho]  says:

  уште работат ? неоткриени ?

 • Исповедаат  says:

  Работа добар, неоткриени, благодарение admin

Leave a reply

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>