ФИФА 16 Официјално видео приколка

игра видео

Ова е официјалното видео приколка за ФИФА 16 видео игра..

Некој друг фати дека на 1:13 ? Коста и Хендерсон градите bumping и зјапаше едни со други надолу како што тоа го правеа IRL?

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

Пин Тоа на Pinterest

Акциите