Grand Theft Auto 5 Сега располага со двокреветни Пари и RP

0
коментари
GTA 5 Вести

Grand Theft автомобилски 5 се слави Четврти викенд јули, со уникатен мултиплеер повод. Во текот на овој повод, играчите можат да напредуваат два пати толку брзо и да добијат некои уникатни loot.All GTA онлајн работни места игра од денеска до 6 јули сигурно ќе даде двојно Репутација Поени. Ако играте уникатен плејлистата Денот на независноста онлајн настан, ќе добиете два пати повеќе GTA $ како типични во прилог на бонус понуда RP на. Плејлистата Денот на независноста се состои од работни места како Големиот Senora пустината (LTS), Пиштоли и бензин (Падобран), Кал, Пот и Gears (Земјиште трка) и патот трипал (Тим Deathmatch).

Rockstar игри сигурно ќе биде враќање на предмети во играта кој дебитираше во последниот повод Денот на независноста. However, овој пат тие се многу помалку скапи:

Трговци низ Лос Сантос се, исто така, обновувањето сите нивните првични Денот на независноста Специјални акции, со 25 % есконтната стапка на сè, се состои од автомобили како на камионот ослободител ѕвер и суверена мотор, на огномет ракетни фрлач и муниција, плус асортиман на црвено-бело-сина опрема вклучувајќи и капи, Маици, Маски и повеќе.

Следна недела, Rockstar има различни настан планирано. На нелегално стекнатиот имот Social Club Настан Викенд ќе започне на 10-ти јули и ќе трае до 12-ти. Во текот на овие денови, уникатен кафез капки сигурно ќе се појави низ светот на видео игри. Внатре, играчи може да се открие Денот на независноста на опрема како проектил огномет и петарди. Ќе имаат можност да се купи на суверена и ослободител на есконтната стапка премногу.

Како што сугерира името, Бесправно стекнатите средства Social Club Настан Викенд е сеќавање на нелегално стекнатиот имот Дел од 2 Ажурирање. Оваа надградба, подигнувањето на 8 јули, вклучува долга листа на предмети за GTA 5 гејмерите да се купи во мултиплеер. Овде е она што беше вклучен:

Возила

Progen T20 (supercar)
Серпентина brawler (теренско возило)
Coquette Invetero Blackfin (класичен спортски автомобил)
Банален Кинески (мускулите автомобил)
Lampadati Торо (луксузни глисер)
Динка Vindicator (мотоцикл)

Оружје

Стрелец пиштол (еден-shot пиштол)
Knuckledusters (месинг стави на Запалената)

Исто така, продавници низ Лос Сантос, секако, ќе се врши на нови high-end облека и додатоци. На врвот на сето тоа, надградба ќе се воведе на Lab радио станица за сите платформи. Lab станица е мешавина на различни песни претходно специјално за варијација компјутер на GTA 5.

Настанот за жал не ќе биде додавањето на повеќе кражби. Всушност Rockstar препорача дека ние ќе мора да чека долго време за било каква додаде пауза-in-, тие се под претпоставка дека дури и да ги направи:

За оние кои бараат повеќе кражби, љубезно се разбере дека Grand Theft Auto онлајн кражби беа огромна задача, па тоа не е вид на нешто каде што брзо може да се создаде и да се ослободи дополнителен кражби, како и други начини и цели работа. Ние сме, however, кои се занимаваат со други кул надградби за GTA интернет дека може да се очекува во текот на следните месеци.

Leave a reply

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>