Средно Романтичен Игра линк за преземање

0
коментари

Highschool Романтичен игра преземете.. Ви го претставуваме новиот и надграден средно Романтичен целосно разбиена game..We сме горди да се даде, на сите наши фанови, for FREE, нова, 100% работна средно Романтичен целосни компјутер, XBOX и PS Game..We тестираат оваа игра, пред да го направи тоа јавноста, и сето тоа може да се каже е "Земи го сега"..

Збунет потрага по средно Романтичен Ниту еден преглед, Без лозинка, Не Torrent на интернет. Не грижете се getproductcode ќе обезбеди Средно Романтичен Игра Cracked за да ја преземете за free..I сум лично уживање во играта, исто како премија гејмерите минус трошоци. Играта може да се симне од линкот подолу.

Ние сите знаеме дека цената на поголемиот дел од игри во денешно време не се прифатливи од страна на сите. Тие не се многу highand понекогаш дури и достапни за вашата земја.. Користење на нашата преземете менаџер, лесно може да го симнете и инсталирате свој средно Романтичен целосни Cracked на играта и започнете ја репродукцијата ДЕНЕС, Не е важно која земја сте from..We се исклучително среќни што можеме да го споделам со вас. We worked on this Средно Романтичен игра и Crack навистина тешко, па за возврат ние очекуваме да ја цениме нашата работа..

Превземи Инструкции:

1) Кликнете на копчето Преземи за да ја преземете програмата за инсталација highschool Романтичен
2) Кога ќе заврши преземањето, отворете ја преземената датотека со двојно кликање.
3) Инсталирате преземете менаџер на highschool Романтичен
4) Вашата игра ќе почне преземање и инсталирање
5) Ја играат играта

 

бесплатно симнување

 

За средно Романтичен Игра Пареа

Средно Романтичен е визуелна роман поставена во нејасно Јапонски средно училиште каде што ќе игра како човек кој има да се преправаме дека една девојка. Се разбира романса мензи работите, постојат девојки со многу различни карактери заинтересиран за неа / него, извлекување на едноставни дезени кои ќе се обратите за.?

Играта има многу убава уметнички стил, многу повеќе во согласност со западните анимација отколку со блато стандард аниме како што тоа обично се гледа во VNs. Поголемиот дел од приказната е едноставно кажано преку текст со статични средини и големи sprites не-анимиран карактер, но исто така има неколку поголеми настани со цел екран анимирани сцени кои однапред приказната.

Не постои изрази дијалог, сè е направено преку текст. Играта има многу релаксирачки Партитура текот instead.The приказна застранува далеку од повеќето од клишеа ова сценарио носи и додека уште малку неправдоподобен во текот на целата ситуација, Се чувствував секој реагираше прилично природно на сè. Дефинитивно не cringeworthy нелогичното тука.

За средно Романтичен Ажурирање 1.1

Ова ажурирање, исто така, го корегира галерија грешка CG што беше забележано неколку пати, каде галерија е отклучена од самиот почеток, ова ажурирање треба да се поправи тоа за сите нови играчи, така што тие може да го отклучите галерија нормално. Тоа, сепак, не може да го поправам за постојните играчи, или тоа може да се отстранат сите во моментов отклучен слики, бара преигрување. Жал ми е за оние што влијае.

Последно, но не и најмалку важно, направивме неколку ревизии во рамките на самата игра, изменето некои повеќе од дијалог и направи некои корекции на приказната во места, ова повторно би можеле на многу мал број причина за грешка да се случи кога ќе се вчита спаси играта. Ако тоа се случи се обиде претходната спаси точка и го носат на. Ние се обидовме да се ублажи овој колку што е можно.

Системски побарувања

OS: Windows XP
Процесор: 1.66 GHz
Меморија: 500 MB RAM меморија
Графика: DirectX компатибилен картичка
Складирање: 1 GB на располагање простор

 

Leave a reply

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>