Hurtworld игра Видео 2016

Hurtworld видео

Hurtworld е опстанокот хардкор мултиплеер FPS, со фокус на длабока прогресија опстанок да не стане тривијални, штом еднаш ќе се воспостават некои основни потреби. Изградена за хардкор гејмери, Hurtworld има за цел да ги казнат… Enjot гледање видео игра..

Оставете Одговор

Вашата е-маил адреса нема да бидат објавени. Задолжителни полиња се означени *

Пин Тоа на Pinterest

Акциите