Project CARS 2 Објави (ВЕСТИ)

0
коментари
racing game 2015

With over 10 години на наследство и педигре правејќи некои од светски најпознатите незаборавни и успешни тркачки Франшиза - како што се GTR, Need for Speed, и тест возење - Малку Луд Studios повторно пионер и реновиран во 2015 со формирањето на критички признати и најдобро продаван АВТОМОБИЛИ проектот; игра целосно финансиран и создадена од страна на страстни заедница на трки фанови од целиот свет.

Со десетици илјади играчи тестирање на игра, давање на повратни информации за тоа, и создавање на средства за тоа во текот на развојот, АВТОМОБИЛИ проектот беше поздравена како вистински конкурент на одамна воспоставени stalwarts, и како лидер на пазарот и во визуелната веродостојност и техничка експертиза.

Со постоечки распоредот на содржината БАРАЊЕ ЗА веќе е во тек да продолжи да обезбедува АВТОМОБИЛИ проектот со свежи нови функции, надградби, и големи нешта да си играат со текот на целата година, Малку луд Studios сега се врти своето внимание кон иднината со објавувањето на продолжување на франшиза со автомобили на проектот 2. И уште еднаш, ќе се создаде продолжението, тестирани, и на крајот се одобрени од вас - кои гејмерите – преку платформа толпата-финансирање оружје за масовно уништување Портал.

Малку луд Studios, всушност, најави дека автомобилите на проектот 2 останува во делата и дека тие се толпата-финансирање на видео игра во висина од $ 7 милиони. Дека околу преведува во $11 милиони. Оваа игра треба да се организира за да се дојде за Xbox One, PS4 и PC.The изјава доаѓа благодарение на Малку Луд Studios, објавен во текот на нивниот официјален сајт. И да ги цитирам од збор до збор, тука е она што го наведува за нова задача …

Со постоечки распоредот на содржината БАРАЊЕ ЗА веќе е во тек да продолжи да обезбедува АВТОМОБИЛИ проектот со свежи нови функции, надградби, и големи нешта да си играат со текот на целата година, Малку луд Studios сега се врти своето внимание кон иднината со објавувањето на продолжување на франшиза со автомобили на проектот 2. И уште еднаш, ќе се создаде продолжението, тестирани, и на крајот се одобрени од вас - кои гејмерите – преку платформа толпата-финансирање оружје за масовно уништување Портал.

Малку луд Studios е гарантирање на сите сосема нов професионален тркачки кола, одат за 50 различни области со повеќе од 200 трка курсеви. Тие се со цел да се подигне на симулирани Мотоспорт категорија со 8 сосема нов тркачки дисциплини се состои од Rallycross, искачувате и Touge. Тие се случува да се вклучат повеќе од 200 различни возила од 40 различни класи на возила, се состои од двата принцип автомобили и забранети трки уреди.

И тие се случува да се прави нешто апсолутно ново со режим на кариера се состои од сите во функција на Co-op сосема нов. Now, без оглед на тоа што веруваш за Малку Луд Studios, идејата да има втор гејмер да работи како партнер-песна група, или во автомобил ко-пилот е всушност кул. За рели трка на 2 плеер може да работи како ловец, што би можело да биде навистина интригантни. Тие се, исто така, вклучувајќи диск swap за издржливост трки.

Мултиплеер е, исто така, повторно на маса со Пи-контролирани возачи замена настани каде гејмерите дојде до краток, или можете всушност може да има играчи хоп во вашиот гејмерски искуство да преземе за Пи-контролирани возачи. Како уредни е дека? Концептот е да се направи на интернет елемент мазна на остатокот од игра.

ВИДЕО

 

Во веста се фатени голем дел од поединци исклучи стража и покрена многу прашања. За нешто, АВТОМОБИЛИ проектот само едвај излезе од иселување за компјутер, PS4 и Xbox Еден. Wii U сопственици се уште се чека на играта дека голем број од нив со помош на Фондот за прв пат.

Исто така, видео играта $ 7 милиони прашува стапка е доста висока и гејмерите се уште се обидува да потоне нивните заби во првата видео игра.

Не верувам прашува стапка е точно и јас уживаат во она што сосема нови функции сакаат да подобрување на играта, сепак тоа е начинот на кој предвреме.

Wii U сопственици се уште се чувствува изгорени и тоа изгледа како Стави во лицето на нив да почнат да се занимаваат со продолжението, кога првата видео игра се уште не е обезбедена. Во прилог на ова, Project CARS 2 најверојатно, ќе ги разгледа метод неспокојот на пред толпата-финансирање, доколку тие се предвидени за да се види тоа прв проект АВТОМОБИЛИ играта е целосно поддржан и задоволувачки и за поголемиот дел од играчите на гарантира платформи пред се обидува да бара пари за следење.

Како и да е, Ако сакате да го додадете причината можете да го направите со плаќање на столица официјалниот сајт.

Leave a reply

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>