Sims 4 Дава Потполно бесплатно Newcrest Населби

0
коментари
бесплатни DLC за SIMS 4

EA е вклучувајќи го и името на брендот сосема нов број на Sims 4 апсолутно бесплатно. Сосема нов материјал се нарекува Newcrest и EA ја стави надвор на нова Трејлер да им понуди на играчите и Симс фан фанатици за да ги разгледаме во она што може да експериментирате со нив, во сосема нов материјал. Испитај подолу. Спотот е многу краток, покажува играчи токму она што ќе влезат на бесплатна надградба, вклучувајќи го и 3 нови заедници и 15 празни места за персонализација. Можете да ги користите многу да се фрли во повеќе домови, структури или канцеларија ленти.

Има дури и листа на квадрат дека секоја заедница обезбедува во поглед на мерењето. Можете да ги провери дека од долунаведените. Не само што ќе функцијата материјал сосема нов празни места за структура, но има и некои нови домови придонесе за играта Галерија. Галеријата е дизајниран за да се сместат кориснички куќи, како и инвеститорот дизајнирана куќи, и гејмерите ќе можат да одат во, откријат нешто што, како што и паднала долу во нивното соседство. Галерија едноставно не се започне и да заврши во резиденции, иако. Вие исто така може да се открие простори и мебел, исто така,.

Видео


EA и Maxis развиена The Sims 4 каде што гејмерите може да го менува простори со уреди и дизајни и целосно ги стави во право во вашиот дом, без да се прави многу други микро-модификации како и во претходните игри Sims.

Има многу поволни повратни информации за потполно бесплатно содржина, Сепак, има, исто така, голем број на луѓе кои се вид на штиклирани дека многу од концентрат на The Sims 4 треба да се направи со нудење microtransactions. Се разбира,, луѓе негодуваат за операции практики на веб-сајтот главниот Sims не е најдоброто место да го стори тоа. На diehard фанови брзо соборат сите проблеми покрена и постојано се повторува како материјал Newcrest е пофална.

Соседството #1:
• 50×40
• 40×30
• 40×30
• 30×30
• 30×20

Соседството #2:
• 30×20
• 30×20
• 40×30
• 20×15
• 20×15

Соседството #3:
• 30×20
• 30×20
• 30×20
• 40×30
• 40×20

The Sims 4 не е непознато лице до спор, however. Натпреварот беше забодувајќи се во многу неповолна јавноста повратни информации, откако беше објавено дека на младите деца и базени, 2 конвенционалните карактеристики во секој претходниот наслов Sims, не ќе остане во видео игра на ослободување. Многу играчи се лути на ова и спусна на ЕА претходните барања ослободување на видео играта. Дури и повеќе од тоа, видео игра немаа почетокот на тестамент копии испрати така беа изнесени голем број на играчи во вистинскиот квалитет на видео игри.

Работите на крајот исчезнал, но на крајот на денот Maxis затвори продавницата и EA конечно нека изгубат базени за The Sims 4 бесплатно. Се чини дека компанијата се уште се обидува да ја придобие некои корист и фрлањето на потполно бесплатен соседство, со некои многу индивидуализира е добар начин за нејзино спречување.

Можете да ја добиете вашата раце на многу Newcrest дојде 11 јуни.

Leave a reply

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>