Војна на ѕвездите фронтот игра Снимките Протекоа 2015

0
коментари
leaked

Неколку нови видеа се протекоа на Star Wars: Фронтот, откривање на видео игри алфа игра во текот на Hoth и Tatooine. Опстанок на владата продолжува за неколку бранови и други видеа покаже на видео играта основните мултиплеер PvP во акција.

Сите игри бета видеа натоварен зрели и сите во собата за вашиот гледање задоволство. Можете исто така да ги испита надвор below.The видео клипови се секако исклучително колку што акција и постојана возбуда оди. Има постојано некој вид на сегашните опасност за играчот за време на напад, а ти не си сигурна на ниту една страна на мапа, што е прилично кул.

Како и да е, има тоа чувство како тоа да е школка на Војна на ѕвездите: Фронтот, а не реално развој на серија на видео игра која се забавуваа голем број луѓе на години назад. Се чини како Војна на ѕвездите: Фронтот 3 задача која слободните радикали работи на неколку години навистина фатени на сензација фронтот, тогаш тоа се зголеми на следното ниво. Се чувствував како вистинска еволуција на серијата, особено со вклучување на земјата во вселената битки кои беа мазни во текот на борбите.

 

Токму тука, борбите се секако огромен сепак тие се чини дека навистина се состоеше од и контрола. Тоа не прилично покажат дека тежок забавата што некои луѓе може да се направи употреба на за да од постарите видео игри. Како и да е, Генерал е дефинитивно идеално во нивните тврдење дека оваа видео игра сигурно нема да биде како бојното поле. Некои многу основни модификации како оружје cooldown, наместо на полнење некои оружје и добивање на власта UPS-от во текот на битката навистина додадете различни чувство на вкупно борба. Ние навистина се за да видите колку различни фронтот е од бојното поле за време на цел опстанокот на еден играч каде што играчот треба да ги користите сите своите вештини за да остане жив. Ја испита од долунаведените.

 

Нешто што јас се направи навистина ми се допаѓа кај овој сосема нов видео игра е метод на специјални ефекти се управувани. Ласерски оган изгледа идеален и ми се допаѓа начинот тие да предизвикаат и чад кога ќе удри во карпите и други блокади во рамките на животната средина. Тоа изгледа речиси идентично на начинот на ласерски оган претрес во почетната филмови.

Јас се прашувам бројот на различни оружје ќе биде на располагање на гејмер? Ние обично се само гледа основните ласерски оружје и ракетни лансери, сепак, јас се прашувам дали има ќе се разликуваат или специјални оружје нудат исто така,? Мислам дека ќе научат како играта се наближува празник порака за Xbox One, PS4 и компјутер.

Leave a reply

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>