Cookie согласност скрипта

Кој е вашиот татко Комплетна Превземи игра

0
коментари
Who's Your Daddy full steam game

Бесплатно симнување Кој е вашиот тато целосна компјутер, Xbox и PlayStation испукани игра.. Ви го претставуваме новиот и надграден Кој е вашиот тато преземете менаџер (директна инсталација)..Ние сме горди да се даде, на сите наши фанови, for FREE, нов и 100% работат Кој е вашиот тато Игра + Crack..We тестираат оваа игра, пред да го направи тоа јавноста, и сето она што може да се каже е 'Download Now "..

Сте збунети во потрага Кој е вашиот тато целата игра Нема анкети, Без лозинка, Не Torrent на интернет. Не грижете се get-cracked веб-страница ќе се обезбедат Кој е вашиот тато Free Download..I am personally enjoying the game just like premium gamers minus the expenses.. Играта може да се симне од линкот подолу.

Ние сите знаеме дека цената на повеќето игри денешно време не се достапни за секого. Тие се многу скапи и понекогаш дури и не се достапни за вашата земја.. Користење на нашата игра преземете менаџер, можете лесно може да го симнете и инсталирате Кој е вашиот тато целосни Cracked играта и започнете ја репродукцијата ДЕНЕС, Не е важно во која земја се наоѓате од..

Ние сме многу среќни што можеме да го споделам ова со вас. Работевме на овој Кој е вашиот татко на играта и Crack навистина тешко, па за возврат ние очекуваме да ја цениме нашата работа..

Како да преземам:

1) Кликнете на копчето Преземи за да ја преземете Кој е вашиот тато инсталерот
2) Кога ќе заврши преземањето, отворете ја преземената датотека со двојно кликање.
3) Инсталирајте го Кој е вашиот тато преземете менаџер
4) Вашата игра ќе почне преземање и инсталирање
5) Ја играат играта

 

бесплатно симнување

 

 

Кој е вашиот тато менаџер преземање е еден од неколку работни алатки таму и зошто се купи играта, кога можете да ги добијат бесплатно и 100 % working. Works on all platforms .. Игра преземете менаџер е успех..

Ние гарантираме дека ќе бидете задоволни со it..Works совршено и е тестиран на повеќе од десет илјади различни компјутери! Инсталирате играта, без да потрошите ниту еден денар за it..Our игра инсталирате менаџер доби тони на симнувања за кратко време!

За Кој е вашиот тато видео игра

Кој е вашиот татко е 1 vs. 1 асиметрични мултиплеер игра во тоа е суштината и поради тоа бара многу, заедница предвидени повратни информации со цел да се создаде пријатно искуство, и повремено и конкурентни. Целта на тато е да се спречи бебето од умирање. Тој има голем број на елементи, кои може да се најде во внатрешноста на куќата за да му помогне да ја заврши оваа задача..

Играчот татко, исто така, има опција да се направи на различни задолженија околу куќата, како што се чистење на играчки или менување на чад аларм на батеријата. Вршење на овие несакани активности награди таткото плеер со моќ за да им помогне да го види во врска со неговата son.The тато играч се соочува со бројни предизвици, како резултат на кои им е потребна на знаење за тоа како да им пријде на било каква опасност своето бебе може да биде во. Тој треба да биде предупредување, брзо се движат и подготвени за ништо, ако тој сака да го задржи својот син безбедно.

Системски побарувања

OS: Windows XP 64
Процесор: 2 GHz
Меморија: 4 GB RAM меморија
Графика: GeForce 460 / Radeon HD 5850 / Intel HD 4600 со најмалку 1024 MB видео RAM меморија
DirectX: Верзија 9.0c
Мрежа: Широкопојасен интернет конекција
Складирање: 1 GB на располагање простор

 

Leave a reply

Можете да ги користите овие HTML тагови и атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>